Reklama na auta

Reklamu na auta provádíme fóliemi ORACAL, které jsou pro tyto účely vyrobeny ,jejich životnost je 5 let a jsou vhodné i na zakřivené povrchy. Na vaše přání zpracujeme vámi dodanou vlastní grafiku ve formátu cdr, eps, ai, tiskové pdf, nebo Vám grafický návrh zpracujeme u nás, po odsouhlasení následuje realizace, která se provádí v naší firmě, ale je možnost realizovat zakázku i u Vás. 

NOVINKAreflexní fólie s vysokou svítivostí. 

Billboardy a reklamní tabule

Provádíme výrobu bilboardů a reklamních tabulí. Základní největší rozměr je 3×2 m. Větší rozměry je možné také vyrobit spojením několika desek.

Jako podkladový materiál pro bilboardy a reklamní tabule většinou používáme KŐMATEX nebo KŐMACEL v bílém provedení, který je možno barevně polepit. Tento materiál nám umožňuje použít různé tloušťky tj. od 1mm do 10mm. Komatex je pěněná PVC deska vhodná k výrobě bilboardů, reklamních tabulí, poutačů, značek apod. Má nízkou tepelnou vodivost a proto má dobré izolační vlastnosti. Bílé desky se vyznačují velmi dobrou exteriérovou odolností. Tepelná odolnost je od -20°C do +60°C. Životnost (UV stabilita) při vertikálním umístění je 5 let.

Na výrobu bilboardů a reklam na těchto tabulích používáme fólie ORACAL (s tří až sedmiletou životností). I zde můžeme nabídnout širokou barevnou škálu. Tyto fólie jsou určeny do interiéru i exteriéru. Jejich tepelná odolnost je od-40°C do +80°C. Minimální aplikační teplota je +10°C. Díky velkým prostorům můžeme tuto podmínku dodržet i v zimě. Není tedy problém polepit desku nebo auto i při nepříznivém počasí. Pokud si to zákazník žádá jsme schopni zajistit reklamní tabule s nebo bez rámu. Bilboardy a jiné označení můžeme na určeném místě i namontovat.

Reklama na výlohy

Nabízíme celoplošnou reklamu na Vaši výlohu dle Vašeho nebo našeho návrhu. Je možné použít celoplošnou tištěnou reklamu nebo vyřezávanou reklamu, zde jsou k výběru výrazné (reflexní) fólie s kratší životností, určené především na různé slevy a podobně, nebo fólie k dlouhodobému použití, určené na označení firmy. Jako i u jiných reklam nabízíme širokou škálu barev.

Technické štítky

Vyrábíme označení pro potrubí, různé stroje, rozvodné skříně, a jiné. Tyto mohou být jako samolepky, které je nutno nalepit na suchý, rovný a dobře odmaštěný povrch, nebo samolepky s podkladem plastovým nebo kovovým, které je možné pověsit nebo přišroubovat na příslušné místo.