Tištěná grafika

Potiskujeme široké spektrum materiálů počínaje:

  • samolepícími PVC fóliemi
  • perforovanými fóliemi (obyčejně na zadní okna auta nebo výlohy)
  • značkovými fotopapíry
  • plátny (jedná se o malířská plátna, kde Vaše fotografie bude jako od malíře) 
  • PVC bannery
  • atypické druhy papírů.

V poslední době často tiskneme domácí fotografie z dovolených a jiných akcí na velice kvalitní fotopapír. Velikosti si většinou určuje zákazník podle velikosti jím koupeného rámu.

Šíře velkoplošného tisku je limitována rozměrem 130cm.Větší šírky se tisknou z více kusů většinou s překrytem 1cm. Délka tisku závisí na délce média v roli. Všechny námi používané materiály jsou velice kvalitní s dlouhou životností, ale na přání zákazníka můžeme použít i materiály levnější s kratší životností.

Grafiku si zákazník může dodat ve formátu cdr, eps, ai, tiskové pdf, fotografie ve vysokém rozlišení, nebo ji na přání připravíme, kde cena je 500Kč +DPH21% za každou započatou hodinu.

Vytištěnou grafiku dále upravujeme laminací. Je to vhodná metoda pro ochranu tisku před mechanickým poškozením, slouží však i pro ochranu před UV zářením a dodává tak grafice delší trvanlivost a barevnou stálost. Lamince může být použita jak lesklá tak matná nebo bez UV ochrany. Pokud to dovoluje prostředí kde bude samolepka použita nemusíme laminaci použít vůbec.

Stále více vyhledávanou je tištěná reklama. Tisknou se malé plnobarevné samolepky i velké grafiky použité na celopolep automobilů. My vám můžeme nabídnout tisk na ekosolventní tiskárně ROLAND s rozlišením 1440x720dpi.

Digitální tisk pak podle přání zákazníka upravujeme i ořezem libovolných tvarů.

Pokud použijeme tisk na banner, je samozřejmostí jestli si to zákazník přeje opatřit hotový banner svařením po okrajích pro jejich zesílení a instalací ok na uchycení.

Samotný výsledek digitálního tisku lze instalovat jako samostatné samolepky nebo na různé automobily, výlohy , také jako poutače a jako podlahovou grafiku. Digitální tisk má široké spektrum uplatnění. Věříme , že i vám budeme moci naši práci nabídnout a budete spokojeni jako mnoho našich stálých i náhodných zákazníků, který se k nám s důvěrou vracejí. Cena za přípravu grafiky, pokud si nedodáte vlastní, je 500Kč+DPH21% za každou započatou hodinu.