Speciální zakázky

Zde můžete vidět malé ukázky na co všechno je možné umístit Vaši reklamu, nebo natisknout Vámi zvolený motiv. Jedná se o různé hračky, satelity…

Snowboardy

Provádíme polepy snowboardů, podle přání zákazníka.

Stačí Vaše představa, nebo již hotový návh, provedeme tisk na kvalitní 7-letou fólii s laminací, a motiv nalepíme na Vámi dodané prkno. Získáte tak originál, který na svahu nikdo nemá.

Některá námi upravená prkna jsou na svahu již třetí sezónu.

Orientační cena za kus je 1500 Kč + DPH21% (záleží na dodaných podkladech a počtu kusů)

Pruhy a tuning na auta

Přebarvování aut

Provádíme přebarvování částí aut speciální fólií s dlouhou životností včetně imitace karbonu. Máme na výběr širokou škálu barev, jak lesklých, tak matných, 4 odstíny karbonů, tištěný karbon.

Magnetky

Pro výrobu magnetů používáme flexibilní materiál s magnetickými vlastnostmi. Je vhoný pro exteriér i interiér, kde grafika a nápisy mají být obnímatelné, používá se na kovové magneticky senzitivní povrchy. Materiál lze použít pro statickou aplikaci (tl. 0,65mm), nebo pro aplikaci na dopravních prostředcích ( tl. 0,85mm). Upozorňujeme, že v případě použití na dopravní prostředek se jedná o reklamu, nebo označení pouze příležitostné a není určeno pro použití dlouhodobé. V tomto případě hrozí poškození laku vozu. Magnet je dále polepen tištěnou polymerickou samolepkou. To nám dává možnosti použití různé grafiky. Samozřejmostí je i variabilita různých tvarů.

Stačí pokud nám dodáte podklady nebo hotovou grafiku a my si ji již doupravíme do požadovaných parametrů.

Výsledkem je magnet dle vašich představ, připravený v uzavíratelném sáčku s popiskou která upozorňuje na skutečnost, že se jedná o magnet.