Tištěná grafika

Potiskujeme široké spektrum materiálů počínaje:

  • samolepícími PVC fóliemi
  • perforovanými fóliemi (obyčejně na zadní okna auta nebo výlohy)
  • značkovými fotopapíry
  • plátny (jedná se o malířská plátna, kde Vaše fotografie bude jako od malíře) 
  • PVC bannery

Používané materiály ORACAL, IMAGE PERFECT a další. Materiály jsou kvalitní s dlouhou životností, ale na přání zákazníka můžeme použít i nižší řadu levnější s kratší životností.

Grafiku si zákazník může dodat ve formátu cdr, eps, ai, tiskové pdf, fotografie ve vysokém rozlišení, nebo ji na přání připravíme, kde cena je 500Kč +DPH21% za každou započatou hodinu.

Vytištěnou grafiku dále upravujeme laminací. Je to vhodná metoda pro ochranu tisku před mechanickým poškozením a dodává tak grafice delší trvanlivost a barevnou stálost. Pokud to dovoluje prostředí kde bude samolepka použita nemusíme laminaci použít vůbec.

Stále více vyhledávanou je tištěná reklama. Tisknou se malé plnobarevné samolepky i velké grafiky použité na polep automobilů. My vám můžeme nabídnout tisk na ekosolventní tiskárně ROLAND s rozlišením 1440x720dpi.

Digitální tisk pak podle přání zákazníka upravujeme i ořezem libovolných tvarů.

Pokud použijeme tisk na banner, je samozřejmostí opatřit hotový banner olemováním po okrajích pro jejich zesílení a instalací ok na uchycení. Banner pro krátkodobé použití v nevětrném prostředí můžeme dodat i bez lemování a pak je levnější.

Samotný výsledek digitálního tisku lze instalovat jako samostatné samolepky nebo na různé automobily, výlohy , také jako poutače a jako podlahovou grafiku. Digitální tisk má široké spektrum uplatnění. Věříme , že i vám budeme moci naši práci nabídnout a budete spokojeni jako mnoho našich stálých i náhodných zákazníků, který se k nám s důvěrou vracejí.